ANTI STRESS – Sensitive admin 2023-11-23
Zabiegi
Malu Wilz

Wyciąg z alg atlantyckich, masło Cupuacu, kwas hialuronowy,  sorbitol, perły wypełnione składnikami aktywnymi, aloes, witaminy A i E, CellActive®-FORM, gliceryna, ekstrakt z białej herbaty, olej z kwiatu lotosu, olej z pestek brzoskwini.

ANTI STRESS – Sensitive

Wrażliwa, podrażniona skóra skłonna do zaczerwienienia, pod wpływem warunków środowiska staje się jeszcze bardziej wymagająca. Latem promieniowanie UV niekorzystnie wpływa zwłaszcza na skórę wrażliwą. Zabieg antystresowy łagodzi i równoważy stres zewnętrzny, który niekorzystnie oddziałuje na skórę. Uspokaja i odpręża, pozostawiając skórę miękką i aksamitną.

Główne substancje aktywne:

Ekstrakt z rozwaru wielokwiatowego (patycodon gradiflorum), olej ze żmijowca zwyczajnego ( echium vulgare), alantoina, proteiny jedwabiu, aloes, bisabolol, biorusol, pentavitin, witaminy A i E.

Wskazania:

Linia stworzona dla cery podatnej na zaczerwienienia, podrażnienia, uczucie pieczenia i swędzenie. Produkty pielęgnacyjne zawierają starannie dobrane składniki, aby przywrócić naturalne funkcje, które stabilizują skórę.

Efekty:

Natychmiastowe uspokojenie i złagodzenie podrażnionej skóry.

Pielęgnacja po zabiegu:

Sensitive Skin Cream (nr kat.:7035)- krem na dzień,

Anti-Stress Cream (nr kat.:7043)- krem na dzień i noc,

Rich Revitalizer (nr kat.:7045)- krem na dzień i noc,

Moisture Plus Lip Balm (nr kat.:7021) – na usta,

Wake up roll-on (nr kat.:7013) – pod oczy,

BB Beauty Cream (nr kat.: 7024.2)- krem na dzień.