THALASSO admin 2023-11-23
Zabiegi
Malu Wilz

Linia Thalasso napełnia skórę pozytywną potęgą morza. Przeżyj uczucie rewitalizacji nadmorskiego wypoczynku w salonie kosmetycznym z linią Thalasso.

Ocean – źródło wszelkiego życia – oferuje nam niewyczerpane zasoby substancji witalnych. Już starożytni Grecy wiedzieli o jego energetyzujących i korzystnych właściwościach dla ciała i duszy. Od nich czerpiemy termin ”Thalasso” jako synonim piękna pochodzącego z morza.

Nowoczesna terapia Thalasso obejmuje wszelkie formy leczenia wodą morską, błotem, planktonem i glonami. Udowodniono, że mają one wpływ regenerujący na organizm i polepszają ogólne samopoczucie. Co może być lepsze niż korzystanie z tych naturalnych skarbów do zabiegów kosmetycznych?

Linia Thalasso napełnia skórę pozytywną potęgą morza. Przeżyj uczucie rewitalizacji nadmorskiego wypoczynku w salonie kosmetycznym z linią Thalasso.

Główne substancje aktywne:
Wyciąg z alg atlantyckich, masło Cupuacu, kwas hialuronowy,  sorbitol, perły wypełnione składnikami aktywnymi, aloes, witaminy A i E, CellActive®-FORM, gliceryna, ekstrakt z białej herbaty, olej z kwiatu lotosu, olej z pestek brzoskwini.

Wskazania:
Dla cery suchej, mocno odwodnionej, wymagającej regeneracji.

Efekty:
Skóra nabiera świeżego wyglądu, jest wygładzona i dogłębnie nawilżona.Wysokie oddziaływanie substancji witalnych z algi atlantyckiej spowalnia proces starzenia się skóry, co wzmacnia dodatkowo działanie kwasu hialuronowego.  Masło Cupuacu nawilża skórę i działa ochronnie oraz odżywczo.

Pielęgnacja po zabiegu:
Aquamarine Eye Gel (nr kat.:7091) – pod oczy,
Thalasso Vital Treatment(nr kat.:7026)  –  na dzień,
Thalasso Hydro Gel (nr kat.:7025) – na noc,
Moisture Plus Lip Balm (nr kat.:7021) – na usta,
BB Beauty Cream (nr kat.:7024.2)- na dzień.