THALASSO INTENSIVE admin 2023-11-25
Zabiegi
Malu Wilz

Ocean – źródło wszelkiego życia – oferuje nam niewyczerpane zasoby substancji witalnych. Już starożytni Grecy wiedzieli o jego energetyzujących i korzystnych właściwościach dla ciała i duszy. 

THALASSO INTENSIVE
Ocean – źródło wszelkiego życia – oferuje nam niewyczerpane zasoby substancji witalnych. Już starożytni Grecy wiedzieli o jego energetyzujących i korzystnych właściwościach dla ciała i duszy. Od nich czerpiemy termin ”Thalasso” jako synonim piękna pochodzącego z morza.
Nowoczesna terapia Thalasso obejmuje wszelkie formy leczenia wodą morską, błotem, planktonem i glonami. Udowodniono, że ma on wpływ regenerujący organizm i poprawia samopoczucie. Co może być lepsze niż korzystanie z tych naturalnych skarbów do zabiegów kosmetycznych?
Linia Thalasso Intensive napełnia skórę pozytywną potęgą morza. Przeżyj uczucie rewitalizacji nadmorskiego wypoczynku w salonie kosmetycznym z linią Thalasso.
Główne substancje aktywne:
Wyciąg z alg atlantyckich, masło cupuacu, kwas hialuronowy, sorbitol, perły wypełnione składnikami aktywnymi, aloes, witaminy A i E, CellActive®-FORM, gliceryna, ekstrakt z białej herbaty, olej z kwiatu lotosu, olej z pestek brzoskwini.
Wskazania:
Dla cery suchej, mocno odwodnionej, wymagającej regeneracji.
Efekty:
Skóra nabiera świeżego wyglądu, jest wygładzona, dogłębnie nawilżona i zregenerowana.                                                                                                                                                                                                                    Wysokie oddziaływanie substancji witalnych z algi atlantyckiej spowalnia proces starzenia się skóry, co wzmacnia dodatkowo działanie kwasu hialuronowego.  Olej cupuacu nawilża skórę i działa ochronnie oraz odżywczo.
Pielęgnacja po zabiegu:
Aquamarine Eye Gel (nr kat.:7091) pod oczy na dzień i na noc,
Thalasso Vital Treatment (nr kat.:7026) -na dzień i na noc,
Thalasso Hydro Gel (nr kat.:7025) – na dzień i na noc,
Moisture Plus Lip Balm (nr kat.:7021) – na usta,
BB Beauty Cream (nr kat.:7024.2) na dzień.